UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cieszy, że ludzie podejmują takie aktywności na emeryturze a nie siedzą w domu. Duży szacunek ale też ogromna zazdrość, bo sam chciałbym się tego podjąć mimo że do emerytury jeszcze 30 lat. Szacunek i wszystkiego dobrego!

zazdroszczę