UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Piesi jak święte krowy wchodzą na przejście a ma obowiązek dojść do przejścia i upewnić że może przejść a kierowca ma obowiązek umożliwić pieszemu przejście przez jezdnię, taki jest przepis ale nie, pieszy z komórką przy uchu albo słuchawki w uszach... i wchodzi jak baran !!! Samochodu nie zatrzymasz w miejscu tak jak pieszy może to zrobić!!!! Myśleć trzeba a nie pchać się pod kola