UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@PSD12 - Nie znam intencji drugiej strony tak więc nie wiem czy ryzykowali bo coś chcieli udowodnić czy po prostu przemieszczają się... Prawdą jest, iż jest grupa kierowców która nigdy nie powinna siadać za kierownicą jak i jest grupa ludzi że się dziwię iż jeszcze żyją... i jak te dwa światy się zderzą to dopiero powstaje nieszczęście.

AdD7