UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeżdzi taki w mieście białych chałusacym chyba zepsutym jaguarem i pierdzi na całe miasto, jaki wyrywny w tym aucie z efektem ciagnika ursus, ale szpan, masz kopyto, to żnua a nie szpan, dobre auto to po cichu jedzie a nie hałasuje to nie tor wyscigowy dla dzieci dla efektu jezdzi a nie dla wygody. Myśli że kogoś interesuje żę on jedzie ciągnikiem jaguarem i brzdękoli, To nie jest trendy ani seksi to totalne nieporozumienie. NIkt ci tego ciągnika ursusa nie zazdrości. na tor wyscigowy sobie pojedź i tam hałasuj a nie w mieście dzieciaczku. Jeszcze celowo o północy niektórzy przez dąbka jeźdzą i hałasują koło rynku ale dzieci