UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
tam i nie tylko tam kierowcy jeżdża po chodnikach wśród pieszych i bardzo się dziwia że pieszy stoi na chodniku a oni nie mogą zaparkować albo przejechac a przeciez to chodnik a nie ulica? gdzie przepisy prawo? postacie tam policję od razu spokonireniją a jak nikogo nie ma to udają królów szos, jak dzieci, tata nie widzi to psoczą a jak widzi to trusie hehe