UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To moja koleżanka -jest teraz poobijana na L4 bo jakiś pseudokierowca, egoista mający za nic ZDROWIE I ŻYCIE drugiego człowieka nie zadał sobie trudu żeby się zatrzymać i zgodnie z przepisami przepuścić poruszającą się prawidłowo po pasach kobietę. Tacy kierowcy nie powinni nigdy wyjść z więzienia!!!!!