UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Coś wam powiem, kierowcy w ELBLĄGU to bezmózgie ameby. Jeszcze nie widziałem by kierowcy byli tak bezczelni i łamali prawo i do tego brak kultury jazdy. Wymuszanie to codzienność, przejść przez pasy to trzeba mieć szczęście bo wszyscy jadą i nikt się nie zatrzyma a na królewieckiej na przeciw szpitala to jeszcze przyspieszają aby szybciej aby zdążyć. Tam powinni zrobić światła. Na rondzie to nawet nie zwalniają, co nie którzy cisną 70 na godzinę i nie po ulicy tylko na skróry przez kostkę. A na dąbka to 70 albo 80 na godzinę to normalka. Nie dziwię się że kogoś potrącą. Z takiej prędkości wychamować to trzeba mieć hamulce z tytanu chyba.
Gregor82