UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@zbig2905 - Zmieniły się przepisy dotyczące kierowców. Dla pieszych nikt przepisów nie zmienił. Pieszy nie ma bezwzględnego pierszeństwa. Nie wolno mu włazić pod nadjeżdżający pojazd. Propaganda w TV zrobiła swoje. i nadgorliwi kierowcy hamują jak pieszy zbliża się do przejścia. Ja jadę i dopóki pieszy nie wejdzie na to przejście nie mam obowiązku ustępowania pierwszeństwa. O tym propaganda nie mówi.
ksamol