UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oczywiście jak zwykle kierownicy niewinni. Winni piesi, bo zachciało im się przejść przez ulicę na pasach. Oczywiście winna ustawa o pierwszeństwie pieszych, bo przecież jak nie było ustawy, to kierowcy wcale nikogo nie potrącali. No cóż - piesza sama sobie winna, bo przecież nie można wygrać z fizyką i samochód zawsze zrobi krzywdę. Powinna przeskoczyć przez ulicę jak żółw ninja, a ośmieliła się zakłócić spokojną, przepisową jazdę bezbronnego, poszkodowanego kierowcy.