UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do zbig2905.Ja też zostałam potrącona na przejściu, nie wtargnęłam od razu na jezdnię, jak zapaliło się zielone światło, odczekałam jeszcze chwilę, oglądałam się cały czas w prawo i w lewo i nagle łup / przed Skarbówką/ i co ? też jestem świętą krową ? A może powinnam się rozpłynąć ?