UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co za bzdury. To problem całego kraju a nie jedynie Elbląga. Gdyby nie Ukraińcy to w Elblągu byłaby dopiero posucha i bieda z nędzą. Nie ma komu pracować ani tu mieszkać a tak przynajmniej sąsiedzi z Ukrainy wypełniają te lukę. Dobrze że ich mamy.