UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dla mnie paliwo może kosztować nawet 100 złotych za litr bo skoro prawica wybrała Trumpa skandując w Polskim Sejmie, ,Donald Trump !!!, ,Donald Trump!!!" to teraz niech wyje i płaci a ja zawsze i tak zagłosuję za wolnością i demokracją czyli za Panem Donaldem Tuskiem.