UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dla mnie paliwo może kosztować nawet 100 złotych za litr bo skoro prawica wybrała Trumpa skandując w Polskim Sejmie, ,Donald Trump !!!, ,Donald Trump!!!" to teraz niech wyje i płaci a ja zawsze i tak zagłosuję za wolnością i demokracją czyli za Panem Donaldem Tuskiem.