UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję. --> > Zdecydowanie Elbląg nie jest przyjaznym miastem dla starszych i niepełnosprawnych ludzi, a wręcz wrogim. Ale niestety udział ludzi starszych i niepełnosprawnych systematycznie się zwiększa w całej populacji Elbląga, to pokłosie polityki lokalnych władz. Ucieka młodych widząc zerową szansę na przyszłe życie w Elblągu.