UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wy tam w komentarzach skaczecie sobie do gardeł a teraz z dnia na dzień tusk podnosi cenę paliw. Dziś kolejna podwyżka. A kłamał że jak on zostanie premierem to paliwo będzie po 5,19 zł zq litr. Tusk jest premierem już prawie 3 lata i przez ten czas nigdy nie było paliwa po 5*19 zł za litr za to zaczynamy się zbliżać do 8 zł za litr.

Kuglarze z KO