UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No mieszczą się. Przerwy podzielone bez sensu. To podrzucanie dzieci spod miasta do Elbląga funkcjonuje w każdej szkole. Z Gronowa praktycznie większość dzieci do Elbląga bo taki kaprys, do wiejska szkoła niefajnie się kojarzy - niekoniecznie zapisują do SP16.A Sadowa okolice napędziła roczniki dla SP16.Szkoła robi drzwi otwarte, nie ma czegoś takiego jak rejonizacja. Na tym etapie już wiedzą, że to szkoła bardzo popularna.