UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Czy - Precz z zagranicznym kapitałem w takim rozumieniu jak on działa dotychczas w PL. Zagraniczny kapitał niszczy co Polskie, wypracowując zyski tylko dla siebie. Przykłady było FSO - nie ma FSO, czeska Skoda jest nadal (jako marka z kapitałem niemieckim). Było EB wszedł kapitał zagraniczny nie było EB, po latach wróciło ale już nie z taką siłą i potencjałem jak na przełomie wieku. Zakłady Mięsne, mleczarnie - tu też wszedł kapitał zagraniczny... było i ni ma. Handel w PL też zdominował kapitał zagraniczny i sprawa wygląda tak, że wchodzimy do zagranicznego marketu na terenie PL i tam zagraniczne produkty dużo tańsze niż te Polskie (makaron, sól, mąka, olej etc. ). Kapitał zagraniczny nie jest wyzwoleniem a zniewoleniem.

okoniowaty