UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

patrząc na tyle niedociągnięć i zaniedbań w tak ważnych dla miasta sprawach zastanawia co tyle lat na stołkach robiła POPRZEDNIA EKIPA? odpowiedz nasuwa się sama!!!! a gdzie odpowiedzialność za grube pieniądze?