UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Olsztyn siedzi przy korycie, kaska szeroko się leje, dla nas kurek przykręcony i robią co chcą. A nasze władze no cóż, szczytem jest wyszczerzyć się do zdjęcia. Olsztyn ma spalarnię i rozwiązany problem ze śmieciami. Są samowystarczalnie jeśli chodzi o system ogrzewania miasta, nie są uzależnieni jak Elbląg od Energii czy innej spółki. Zamarzyli trawmwaje - mają - nowe torowisko zbudowane od podstaw i nowoczesne tramwaje; my niemieckie złomki. Chcieli lotniska - swoją drogą śmieją się w Polsce z Radomia, a Szymany nie lepsze. Do tego szynobus z Olsztyna na lotnisko. Teraz czytam, że dla stomilu, obecnie IV liga (de facto V) powstanie stadion za 40 baniek. W Elblągu od lat kibice robieni w konia. I co mają elblążanie z postępowej, niepisowskiej władzy w Elblągu? Nie rozumiem ślepych wyznawców PO. Może być ujowo w mieście, najważniejsze że pis nie rządzi. Olejcie barwy polityczne, otwórzcie oczy i zacznijcie myśleć dobrem miasta. Bo politycy sobie poradzą