UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zapraszam do kontaktu ma maila mariuszlewandowski1966@gmail. com chętnie zajmę się i Policją bo Straż Miejską w zasadzie mam już skończoną o można pisać zawiadomienie o zamiarze przeprowadzenia Referendum w sprawie jej likwidacji. Każda służba mundurowa ma takie okazje podobno do Elbląga zawijały barki z węglem wzbogaconym o ruskie papierowy i wódkę - Straż Graniczna była zblatowana z przemytnikami czy nikt im nie napisała że mają kontrolować barki ? Kiedyś pisałem apelacje w sprawie celnika którego przemytnik z którym był w układzie wsadził do bagażnika i na minutę pozbawił wolności... Do dziś się śmieje z takiego nadgranicznego BDSM, ,, ,,

MariuszLewandowski-Fc