UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Absolutnie racja - widzę to na przykładzie Straży Miejskiej. Polecam "Ku Prawdzie" Pana Stanisława Olsztyna z Olsztyna który jako były Policjant pokazuje co się dzieje w Olsztynie Co do lokalu to racja - dlatego wyśmiałem uchwałę Rady Miasta z głosami dwóch ex komendantów ale kasa na nową siedzibę w końcu jest. Polecam wizytę w KM Wałcz albo "nowy" komisariat w Gdańsku przy Elbląskiej Olsztyn niestety rozpierdziela i Elbląską policje - np, likwidowali etaty w Izbie Dziecka w Elblągu a ciągle powiększają w Olsztynie. Zgodzę się że policjanci na 100 lecia mają lipę ale to nie powód żeby sami dilowali czy wciągali albo blatowali się z dealerami. Nie tędy droga - lepiej mieć 1000 fachowców niż 1000 leserów i obiboków. Każda formacja przypomina zorganizowaną grupę przestępczą a staje się nią gdy brak nadzoru i ludzi traktujący to na poważnie. A patrzeć trzeba o na ręce kolegów - tyle że nie dla kariery ale dla dobra podopiecznych - nawet tych w kajdankach.

MariuszLewandowski-Fc