UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie jestem zupą żeby mnie lubić czy trawić co więcej wielu ludzi woli żebym się ich nie czepiał i kiedy im mówię czego dotąd nie zrobili albo co jest do poprawki to to robią dla świętego spokoju bo jestem uparty a jak coś mówię to zazwyczaj wychodzi że mam racje. Jeśli robisz to co do ciebie należy dobrze to nie będziesz miał okazji się ze mną widzieć - i to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich bo je też wolałbym siedzieć na basenie zamiast użerać się kimkolwiek. To co się dzieje w Elbląskiej policji to komedia dlatego podejrzewam że faktycznym powodem odwołanie poprzedniego komendanta nie był piec w jakimś komisariacie ale właśnie sprawa śmierci śp. Oliwiera i ta właśnie sprawa. Coś znaleźli i dlatego chcą to zamieść pod stół zmianą personalną. Policyjne statystyki - szczególnie "norny" mandatowe to żart co wyszło w sprawie Pani Skarbnik która chyba nie rozumie że nie można utrzymywać Miasta Elbląga z mandatów. Wyjazdy służbowe to pestka - to czy podjedzie po trasie na jakiś parkin z TIR-ówkamu albo po hamburgery nie ma znaczenia póki nie wpływa na to czy zapewnia tym Tir-ówką bezpieczeństwo / to tak przykładowo bo wielu policjantów uważa że nie musi pilnować bezpieczeństwa dilerów narkomanów prostytutek czy złodziei / co potem skutkuje takimi debilizmami.

MariuszLewandowski-Fc