UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdzie jest komunikat elbląskiej komendy ze w policji nie ma miejsca dla ludzi łamiących prawo jak to jest w podobnych przypadkach ? Mamy do czynienia z wyrokiem skazujący i więzieniem dla funkcjonariusza ktory uciekl z formacji jak się zacząl smród bo mu na to pozwolono !!! Czyzby w Elblągu panowaly inne standardy ?