UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Mylisz się w dwóch sprawach - złe prawo to nie prawo - opinia śp. Kornela Morawickiego jest absolutnie słuszna co potwierdzają Wyroki Norymberskie - powieszono tam ludzi respektujące prawo III Rzeszy i dano jasny przykład że chowanie się za przepisy to żadna forma obrony przed karą. Polityków którzy naciskają w swoich sprawach albo szkodą do więzienie. Kaczyńskiemu powiedziałem prosto w oczy że ziobro powinien siedzieć 15 lat w ZK Sztum a jego partia to szmondaki które nie umiały zreformować wymiaru sprawiedliwości. To co bredził o Dudzie to żart bo sam wyrzucił Gowina z rządu o tym jak za stołki sprzedali go zdrajcy typu dożłobowiec opaczewski czu bielan. Zrzucanie odpowiedzialności na innych to mechanizm psychologiczny -wyparcie tyle że w instytucjach to patologia. Za sprawę odpowiada i Komendant i całe środowisko bo co z nich za Policjaci skoro nie widzą co się dzieje w Komendzie a jeśli widzą i nie rafują wszyscy powinni być natychmiast relegowani ze służby i usłyszeć zarzutu z art 231kk, Dlatego oczekuje komunikatu Komendanta Miejskiego Policji - jak do tego doszło i jak wygląda kontrola wewnętrzna w tej "zbrodniczej" instytucji skoro w tej sprawie nie zareagowali a śp. Oliwier zmarł to kto za to odpowiada i jakie poniesie sankcje ? Prokuratury Okręgowej już zapytałem o wykaz spraw prowadzonych wobec przedstawicieli służb mundurowych... może być bardzo ciekawy
MariuszLewandowski-Fc