UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Druga sprawa to nigdy nie poddawać się naciskom tych ktorzy poprzez stanowiska starają się wymuszać złe prawo lub jego omijanie dla wlasnych celów i profitów bo potem oni się z tego wywinął a kary i sankcje spadają na najmniej winnych w machinie podległości