UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Większości funkcjonariuszom publicznym palma odbija po jakimś czasie i myślą ze mogą wszystko włącznie z naginaniem prawa i robieniem na stanowisku wszystko co chcą, a jednak sankcje ich nie omijają, idealny przykład Prezydenta z Częstochowy!