UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jest nauczkadla wszystkich policjantów że nie warto się za bardzo angażować w zdobywanie wiedzy od świadków niechcacych wspópracować w celu ustalenia przestępców. Lepiej przedaczać tą wiedzę pokrzywdzonemu i niech on sam ją wydobędzie na wszystkie znane mu metody.

Real