UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak tak poczytać i przeanalizować jakiekolwiek artykuły tu wstawiane, odnoszące się do ewentualnych "inwestycji" budowlanych ( i nie tylko), które miałyby być zrealizowane przez samorząd. Nawet tych koniecznych. To na 97% wyłania się obraz pobożnych życzeń, planów, makiet i sam Bóg wie czego jeszcze. A zero efeków, w postaci zrealizowanych zamierzeń. Śmiech na sali.
Samorząd Roblox