UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie pisz bzdur. Niedostosowanie prędkości do warunków jazdy ( w tym stanu nawierzchni ) to zasr... obowiązek kierowcy. Nie gaz do dechy i po dziurach, tylko noga z gazu i uważna jazda. A jak ktoś jest ograniczony, to niech wierzy w te bzdury.

kierowca-z-bombowca