UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak zwane "władze miasta" wolą wywalać nasze ciężko zarobione pieniądze na milionowe ale słomiane inwestycje, bo wówczas mogą na tym "zyskać" i przytulić grosik do prywatnej kieszonki, natomiast mają w nosie to, że ulice i chodniki są w opłakanym stanie, dziura na dziurze, strach jeździć samochodem bo trzeba jeździć slalomem między dziurami a i tak wszystkich dziur się nie ominie i zawieszenie w samochodzie trzeba remontować 2 razy w roku. Partacze do dymisji !!