UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Hej. Moim zdaniem. Jak to będzie robiła firma EPGK to gratuluję piczekamy fo drugiej zimy. Bo oni mają czas na podpieranie szpadla 2 śniadania jedno na mieście a drugi zjazd na firmę i tam pół godziny czyli dobre 1.5 godziny sniadanie na 8 godzin pracy. Cyli pracują od 7 do 15.Jest jeszcze ale? Czyli przychodza na 7 i zanim wujada jest 8 zanim dojadą i się rozłożą to 9 śniadanie o 10 i kończymy pracę przed 14 żeby dojechac do bazy o 14.15 i wyjść o14.45 gdzie pracujemy do 15.Czyli z 8 godzin pracy robi się zaledwie 5.A my płacimy podatki. Zby nieroby dyrektora epgk mogli brac po 6lub 7 tyś na rękę za ciężkie 5 godzin pracy. Pozdrowienia dla gawryły.
To ja kolega