UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Kogar - Absolutnie Cie nie rozumię, - że niby ma się ciszyć, że opada, czy że się podnosi - mam kolegów, którzy mówią, że gdy im się podnosi, to żonę zaraz głowa boli a drugi znowu mówi gdy mu opada to żona idzie do koleżanki