UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@emba zremba - Tokarze na wydziale wirników odpowiadają za miliony, często nienaprawiane, bo nic nie dospawasz kilkunastotoniwy detal wysokoobrotowy. Skoro jesteś taki dobry, może na ten wydział warto się zatrudnić, płacą zdecydowanie lepiej.

Ferdek.Schichau