UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
znam kilkanaście osób, które poszły na rozmowę na przeróżne stanowiska, głównie chodzi mi o biurowe, stawki jakie chce płacić GE to jakaś parodia, dlatego wciąż mają otwartą rekrutację. za takie pieniądze zatrudnią może świeżego absolwenta na przyuczenie.
Mucha plujka