UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

znam kilkanaście osób, które poszły na rozmowę na przeróżne stanowiska, głównie chodzi mi o biurowe, stawki jakie chce płacić GE to jakaś parodia, dlatego wciąż mają otwartą rekrutację. za takie pieniądze zatrudnią może świeżego absolwenta na przyuczenie.

Mucha plujka