UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy ja Ci wypisuje o stanie Twojego Umysłu. Wyobraź sobie, że od 20 lat NIE OGLĄDAM żadnej telewizji - nie mam telewizora jako takiego. Nie znoszę mieć wskazywane jak mam myśleć, ROZUMIESZ może, czy nie. Sam lepiej sprawdź stan swojego umysłu bo popierasz zwykłych oszustów.

Netkot