UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Jak Tusk krzyczał skończy się PIS - skończy się drożyzna... " - i co, skończyła się, żywność co tydzień drożeje jak za PIS? Nie. Drożeją te rzeczy, które oszuści z PIS sztucznie (cwaniackimi niby tarczami) utrzymywali. A jak Nawrocki OBIECAŁ tańszy prąd przed wyborami, to tylko obiecał. Po co tak mówił, skoro doskonale wiedział, że to kłamstwo? Bo wyborcy PIS jak pelikany łykają wszystko i głosują na obiecanki.
Netkot