UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Marcin Bukowski, zastępca komendanta Straży Miejskiej w Elblągu. - sam weż takąosobe na swojaklatkę czy posesję, jeśli smierdzi to niech idznie tam gdzie nikomu nie bedzie zawadzac, dlaczego ja mam cierpień z powodu czyjegoś nieumnycia? Jesli ja nie bede walczył o swoje to też bede bezdomny, jesli ktoś nie chce godnei zyć to niech idzie do osrodka dla takich ludzi a nie na czyjas klatkę za kora ja płace i inni, ktoś ma w nosie i na czyjeś przychodi, no ładnie.. bóg z toba.