UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie tak, panowie w garniturach, nie tak. Na debatę trzeba było zaprosić bezdomnych. Jak można gadać o bezdomności bez tych ludzi obecności ? Acha, no marmury pobrudzą, kawę wypiją wam, ciasteczka zjedzą Normalny gospodarz miasta udostępnił by pomieszczenia w urzędzie miasta, by mogli się ogrzać, cis zjeść, może jakąś łazienkę by mogli się umyć. A te szczelnie pozamykane na szyfrowe zamki w obawie by nikt g... na z sedesu nie ukradł. No ale po co. Lepiej pogadać wśród kolesi garniturów. Na Warszawskiej nie wszyscy się pomieszczą. # Szacun dla pań z elbląskiego MOPS robią dobrą robotę i to bez wywyższania się jak ci na zdjęciu w artykule.
Stańczyk Elbląski