UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@sąsiad z góry - Jak już wielu głosiło, gdyby to był PRL czy inne ustrojstwo, to w czynie społecznym zebrałoby się kilkanaście chłopa, materiał z lasu by ściągneli, narzędzia by miasto dało, kobity by nagotowały, wódeczki naniosły, mostek by stanął w jeden dzień, potem by pojedli, popili i rozeszli do domów. No ale nie dziś, bo dziś to się robi, jak się to opłaca. Jak się nie opłaca, to się nie robi.

kedyś_to_byo