UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tradycyjnie "logika samorządowca" - i pytanie retoryczne - kiedy był np. najlepszy czas na remont ul. Saperów?... - A) gdy i tak nikt nią nie jeździł przez przebudowę ronda niżej... B) gdy po remoncie ronda jest na niej o wiele większy ruch ?; DDDD... klasyk po prostu, ; ) no któż mógł przewidzieć?; ) - ja wiem, że kasę trzeba zorganizować tu i tam, i że są różne terminy... no prośba - ale to przez DEKADY "samorządowania" w tzw. wolnej Polsce nie można wypracować logicznych ścieżek, by takie sprawy załatwiać kompleksowo? Czy jednak chcecie wq... więcej ludzi niż potrzeba średnio-przemyślanymi działaniami? PS. nie mam nic wspólnego z portalem wolnemedia. pl - po prostu fajnie, że ktoś ogarnąć coś takiego = szacun i tyle.

WolneMedia.pl