UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@KapitanSzyderca - To jest przetarg publiczny. Zainteresowanych jak na lekarstwo wrzutki do jednego zadania. BO nie ma żadnych bezpieczników. Drugi rok z rzędu ten podmiot sam pod siebie pisze wniosek. Magicznie wniosek przechodzi jako "dobry" z kwalifikacją do głosowania a wniosek kopiuj / wklej rok do roku to jest kpina. Jak głosowanie wygląda wszyscy wiemy. Pokażcie nam jeszcze urzędnicy te zasady kwalifikacji pacjentów darmowych do programu.
Marcin40