UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dlaczego tak długo się czeka? Bo każdy logopeda woli kręcić lody na własnym biznesie niż popracować w przychodni na NFZ. Niby logopeda jest dla dzieci, dla dobra dzieci, ale najwidoczniej dla nich pieniądze są ważniejsze od dzieci. Nasze pieniądze. Budżet Obywatelski powinien być dla wszystkich, a nie dla konkretnej grupy, w konkretnym miejscu. Nawet gdybym miał z tego skorzystać, to ta inicjatywa jest dla mnie sprzeczna z założeniem BO. Powinien być stanowczy zakaz zgłaszania prywatnych biznesów do korzystania z dobrodziejstw BO. Jak byś nie kombinowała, nie obronisz tego.
KapitanSzyderca