UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A miejsca dla niepełnosprawnych ( które są zajmowane przez cwaniaków z załatwionymi "uprawnieniami" ) na końcu parkingu, by maksymalnie utrudnić dostanie się do szpitala. BRAWO może jeszcze jakieś rowy przeciwczołgowe i zasieki ?! Podejście do kalekich pokazuje WASZE człowieczeństwo!!!