UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie Mmissan czy Elbląg dostanie nagrodę za to że będzie ostatnim miastem w Polsce że zbuduje stadion?czy musi wybory Śliwka wygrać czy o co chodzi Olsztyn 100 razy biedniejsze miasto robi za 200 baniek wszyscy robią a Elbląg gdzie tkwi problem?tylko niegadaj mi pan że to wojewódzkie miasto inne miasta miasteczka poradziły sobie a Elbląg?to już nie chodzi a samą piłke ale o wizytòwke miasta koncerty i. t.dpozatym czemu nikt i nic nie robi żebyśmy zniknęli z mapy Warmi i Mazur przecież to niejest nasze miejsce czego nie rozmawiasz pan z Tuskiem czemu nawet telefonicznie nie porozmawiasz i niewyjasnisz i nieprzestafisz faktòw że Olsztyn niedużo większeiasto się forobił naszym kosztem i wszystko nam zabrał.