UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@tak_jest - Wiesz wszystko jest dla ludzi, ale 1,5 promila?? Nasuwa się inne pytanie... a gdzie tatuś?; ) P. S.jestem za organiczeniem dostępu do socjali i w ogóle telefonów najmłodszym, totalny zakaz telefonów w szkołach. Do szkoły idziemy się uczyć a nie bawić na telefonach :/
#Mamusia