UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
1.Układ komunikacyjny ul. Łęczyckiej trzeba doprowadzić do funkcjonalności. Docelowo - wybudować obwodnicę wschód. Do tej pory zoptymalizować prawoskręt Bema-Saperów przedłużając go przed pierwszą sygnalizację od strony Łęczyckiej. 2.Zmusić jednostkę wojskową do rozwiązania problemu parkingu dla prawcowników. 3.Decyzyjnych pracowników UM zmotywować do myślenia.
krytyczny