UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie wiem czemu jak się buduje nowe bloki - Niestety na przykładzie naszego miasta, gdzie wiekszość lokali na tzw parterach jest do wynajęcia lub na sprzedaż, a mieszkanie na parterze przy samym chodniku nie jest komfortowe to najlepszym rozwiązaniem stosowanym już w kilku budynkach firmy Mytych jest usytuowanie tam garaży i jednego lokalu, by szybko znalazł właściciela.