UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No cóż mamy zakręty historii i z nią zmiany ulic... na mniej lub bardziej słuszne czy łatwe do zapamiętania. To ciekawa historia w tych nazwach. Np ulica gen. Józefa Bema była kiedyś ulica Generalissimusa Józefa Stalina, a jeszcze wcześniej ulicą Otto Hindenburga... a jeszcze wcześniej.... co Nas jeszcze zaskoczy? Chyba nie ulica Trampka?

akuku