UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolejny raz proszę żeby redakcja zajęła się obsadą stanowisk dyrektorskich s elbląskich podstawówkach. Oj będą ustawki i jak zawsze partyjni koledzy obejmą ponownie, na kolejną kadencję, zajmowane od 30 lat stanowiska.