UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo celna i wyważona opinia. Rozwój układu komunikacyjnego Elbląga zatrzymał się na przebiciu ul. Plułkownika Dąbka, który był projektowany w latach sześćdziesiątych XX w. Obecnie zamiast wschodniej budować się będzie ścieżka pieszo-jezdna dla rowerów. Gdzie są urbaniści i drogowcy ?
Komunikacja miejska