UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przyznasz chyba że publikacja takich artykułów to bzdet. Patrzę przez okno a tam w oddali korek i niemyślący urzędnik wydaje kolejne pozwolenia na budowę. Nie sądzę aby obwodnica ruszyła do 2030.Wiecznie będzie coś stało na przeszkodzie.